PewDiePie YouTube kanalını silmeyi düşündü Beni kışkırtma

PewDiePie aka Felix Kjellberg signs copies of his book “This Book Loves You” at Waterstones Piccadilly, London, Britain 18.10.2015 18.10

PewDiePie, neden kanalını silmeyi düşündüğünü açıkladı ve YouTube kariyerinin ‘kayıt olduğundan çok daha fazla olduğunu’ kabul etti. Son zamanlarda 100 milyonluk markete vuran ve herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermeyen bir yıldızla , bunun biraz yetersiz kaldığını hissediyoruz.

Gerçekten yapacağı bir şey olmadığı konusunda ısrar ederken, 29 yaşındaki yıldız, düşünüp düşünmeyeceği sorulduğunda ‘Beni kışkırtma’ diye cevap verdi. New York Times’a , “Olumlu olumsuzdan ağır basarsa, biraz soru soruyorum” diye ekledi . ‘Benim kaydolduğumdan çok daha fazla.’ Felix fikri ilk kez ortaya koymadı, daha önce 50 milyona ulaştığında fanlarını trolling ederek kanalını silecekti. Sadece hayal edin, dünya T-Serisi savaşını asla göremezdi. 2016’da dönüm noktasına ulaştığında, ikinci kanalı JackSepticEye2’yi silerek sona erdi: ‘Bir şaka yaptığını biliyorsun ve tahmin edebileceğinden çok daha fazla patlıyor. Bu, her yerdeki medya tarafından kapsandı – benim kanalımı sileceğimi söyledim. ” YouTube kariyeri konusundaki endişesine rağmen, Pewds, özellikle 2018 sonunda ve 2019’un başında T-Serisi savaşının ardından büyük bir başarı gördü .

100 milyon abone plakasını bir videoda açtıktan sonra – yalnızca şu anda PewDiePie ve T-Series tarafından düzenlenen bir onur olan İsveçli yıldız, yırtılmaya yaklaştı. “Birçok insanın özel bir ödül istediğini biliyorum, ama umrumda değil” diye gülümsedi ve 50 milyonluk brofist oyun düğmesine YouTube’dan atıfta bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir